C31-D12K7/22
Pakke str.:
1 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
5 varianter
Valgt variant:
C31-D12K7/22
Spole Duplomatic DS5, 12VDC, Deutsch DT04-2P
Specifications
Dimensions and shipping
Brand Name
Duplomatic
Current type
DC
Diameter inner
31 mm
Length
72 mm
Plug type
Deutsch
Power W
45 W
Voltage
12 V