MR-045-O-24DC
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
2 varianter
Utvald variant:
MR-045-O-24DC
Coil 24 VDC
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Brand Name
Poclain hydraulics
Current type
DC
Diameter inner
22.1 mm
Length
53 mm
Plug type
DIN 43650 Form A
Power W
29 W
Voltage
24 V
Förpackningsstorlek
Streckkod
217839
Bruttovikt
0,36 Kg
Nettovikt
0,36 Kg
Ursprungsland
Intrastat artikelkod
Produktinformation
Coil 24 VDC