C31-D24K1/22
Package size:
1 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
6 variants
Chosen variant:
C31-D24K1/22
Spole Duplomatic DS5, 24VDC, Hirschman
Specifications
Dimensions and shipping
Diameter inv.
31 mm
Effekt W
48 W
Kontakt typ
DIN 43650 Form A
Längd
72 mm
Märke namn
Duplomatic
Spänning
24 V
Ström
DC
Package size
Barcode
425281
Gross weight
0,977 Kg
Net weight
0,977 Kg
Country of origin
swe
Intrastat code
Product information
Others has been looking for
Coil M19-24RA-33W-DN
Coil M19-24RA-33W-DN
Partnumber:
Min. order quantity is:
Spole Duplomatic DS3 220DC DIN kontakt
Partnumber:
C22S3-D220K1/12
Spole SUN 24VDC DIN-A 25W id=16 L=50,5mm
740224D
Coil 24 VDC
Coil 24 VDC
MR-060-O-24DC
Spole Vickers 24VDC
Spole Vickers 24VDC
300AA00128A
Spole Vickers 24V för DG4V3 DIN
507848
Spole SUN 24VDC J-T 22W
Spole SUN 24VDC J-T 22W