SPOLE HYDRO EDL-7 12VDC
SPOLE HYDRO EDL-7 12VDC
…
Läs mer
Artikelnummer:
EDL-7-12VDC
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
5 varianter
Utvald variant:
EDL-7-12VDC
SPOLE HYDRO EDL-7 12VDC
Specifications
Dimensions and shipping
Brand Name
Hydraspecma
Current type
DC
Diameter inner
19.2 mm
Length
56 mm
Plug type
DIN 43650 Form A
Power W
40 W
Voltage
12 V
Package size
Barcode
158936
Gross weight
1,00 Kg
Net weight
1,00 Kg
Country of origin
swe
Product information
SPOLE HYDRO EDL-7 12VDC