C22S3-D220K1/12
Package size:
1 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
2 variants
Chosen variant:
C22S3-D220K1/12
Spole Duplomatic DS3 220DC DIN kontakt
Specifications
Dimensions and shipping
Brand Name
Duplomatic
Current type
DC
Diameter inner
22 mm
Length
50 mm
Plug type
DIN 43650 Form A
Power W
28 W
Voltage
220 V
Package size
Barcode
323778
Gross weight
Kg
Net weight
Kg
Country of origin
ita
Product information
Spole Duplomatic DS3 220VDC
3D-file
Note: Opening 3D files requires a program that supports the file format
Others has been looking for
Coil M19-24RA-33W-DN
Coil M19-24RA-33W-DN
Partnumber:
Min. order quantity is:
Spole SUN 24VDC DIN-A 25W id=16 L=50,5mm
Partnumber:
740224D
Coil 24 VDC
Coil 24 VDC
MR-060-O-24DC
Spole Vickers 24VDC
Spole Vickers 24VDC
300AA00128A
Spole Vickers 24V för DG4V3 DIN
507848
Spole SUN 24VDC J-T 22W
Spole SUN 24VDC J-T 22W