MR-045-O-12DC
Package size:
1 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
3 variants
Chosen variant:
MR-045-O-12DC
Coil 12 VDC
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Brand Name
Poclain hydraulics
Current type
DC
Diameter inner
22.1 mm
Length
53 mm
Plug type
DIN 43650 Form A
Power W
30 W
Voltage
12 V
Pakke str.
Stregkode
217837
Brutto vægt
0,36 Kg
Netto vægt
0,36 Kg
Oprindelsesland
Intrastat varekode
Produkt information
Coil 12 VDC
Andre kigger på
Coil M19-24RA-33W-DN
Coil M19-24RA-33W-DN
Varenummer:
Pakke str.:
Min. bestillingsenhed er:
Spole Duplomatic DS3 220DC DIN kontakt
Varenummer:
C22S3-D220K1/12
Min. bestillingsenhed er:
Spole SUN 24VDC DIN-A 25W id=16 L=50,5mm
740224D
Coil 24 VDC
Coil 24 VDC
MR-060-O-24DC
Spole Vickers 24VDC
Spole Vickers 24VDC
300AA00128A
Spole Vickers 24V för DG4V3 DIN
507848
Spole SUN 24VDC J-T 22W
Spole SUN 24VDC J-T 22W