Spole 24VDC rund EDL-7 24VDC
SPOLE HYDRO EDL-7 24VDC I
…
Läs mer
Artikelnummer:
EDL-7-24VDC
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
4 varianter
Utvald variant:
EDL-7-24VDC
Spole 24VDC rund EDL-7 24VDC
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Brand Name
Hydraspecma
Current type
DC
Diameter inner
19.2 mm
Length
56 mm
Plug type
DIN 43650 Form A
Power W
40 W
Voltage
24 V
Förpackningsstorlek
Streckkod
158939
Bruttovikt
Kg
Nettovikt
Kg
Ursprungsland
ita
Produktinformation
SPOLE HYDRO EDL-7 24VDC I