COIL, M13-24D-20W-DN M13-24D-20W-DN
…
Läs mer
Artikelnummer:
Förpackningsstorlek:
0 pcs
Minsta beställningskvantitet:
1 pcs
SE ANDRA VARIANTER
17 varianter
Utvald variant:
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Brand Name
Danfoss
Current type
DC
Diameter inner
13.1 mm
Length
39.3 mm
Model
M13
Model code
M13-24D-20W-DN
Plug type
DIN 43650 Form A
Power W
20 W
Voltage
24 V