C22S3-D12K1/11
Package size:
1 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
5 variants
Chosen variant:
C22S3-D12K1/11
Spole Duplomatic S3 12VDC Din kontakt
Specifications
Dimensions and shipping
Brand Name
Duplomatic
Current type
DC
Diameter inner
22 mm
Length
50 mm
Plug type
DIN 43650 Form A
Power W
33 W
Voltage
12 V
Package size
Barcode
311413
Gross weight
Kg
Net weight
Kg
Country of origin
ita
Product information
Spole Duplomatic 12VDC