EDL-10-24VDC
Pakkauskoko:
1 st
Pienin tilausmäärä on:
1 st
KATSO MUUT VARIANTIT
4 varianttia
Valittu variantti:
EDL-10-24VDC
SPOLE HYDRO EDL/F-10 24VD
Specifications
Dimensions and shipping
Halkaisija sis
25.7 mm
Jännite
24 V
Pistoke malli
DIN 43650 Form A
Pituus
78 mm
Teho W
60 W