04G12DBJ
Förpackningsstorlek:
10 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
11 varianter
Utvald variant:
04G12DBJ
Presskoppling, Ø1/4'', Banjo-M12
Specifications
Dimensions and shipping
A
54,3 mm
Arbetstryck
20 MPa
B
28,3 mm
D
1/4"
DN
6 mm
Diameter banjo
12 mm
F
64,3 mm
Modell kod
4G-12DBJ
Märke namn
Gates
REACH compliant
Ja
RoHs compliant
Ja
Rostbeständighet
500 hours salt spray ASTM B-117
Slangdimension
1/4 "
Slangkopplingstyp
Med hylsa
Tillverkningsmaterial
Stål
Vinkel
0 °
X
12,1 mm