04G10MDL
Pakke str.:
10 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
16 varianter
Valgt variant:
04G10MDL
Presskoppling Rak, Ø1/4'', Utv-M16-DKL-10
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
A
45,9 mm
Arbetstryck
42 MPa
B
22,8 mm
DN
6 mm
Diameter rör
10 mm
Gänga utv.
M16x1,5
H
17 mm