RSGU1-39-12
Pakke str.:
100 st
Min. bestillingsenhed er:
100 st
SE ANDRE VARIANTER
144 varianter
Valgt variant:
RSGU1-39-12
Rubber lined p-clip 39.0 mm Band width: 12mm for M5 screw W1
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Bredde
12 mm
Diameter bolthul
5,0 mm
Diameter indvendig
39 mm
Materiale
Steel
Materialekvalitet
1,0935
Mærke navn
Mikalor
Overfladebehandling
Zinc coating (CR III)
Pakningsmateriale
EPDM
Standard DIN
DIN 3016 Form D
Pakke str.
Stregkode
164676
Brutto vægt
Kg
Netto vægt
Kg
Oprindelsesland
ESP
Intrastat varekode
Produkt information