Pumpanslutning 90G EU40-IG1/2 Aluminium
ANSLUTNING 90G EU40-IG1/2
…
Læs mere
Varenummer:
RP2-12
Pakke str.:
1 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
8 varianter
Valgt variant:
RP2-12
Specifications
Dimensions and shipping
Angle
90 °
Brand Name
Hydraspecma
Holes circle
40 mm
Material
Aluminium
Number of bolts
3
Pressure max.
180 bar
Thread inner
G 1/2 BSP
Package size
Barcode
198989
Gross weight
Kg
Net weight
Kg
Country of origin
ita
Product information
Measure sketch
ANSLUTNING 90G EU40-IG1/2
Product datasheet
Andra tittar på
Angled flange, 3/4 RG
Angled flange, 3/4 RG
Artikelnummer:
FG3/4X40
Förpackningsstorlek:
Flange 90° 1.1/4" BSP - (3xM12) 62mm