RPA35-114
Package size:
1 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
9 variants
Chosen variant:
RPA35-114
Flange 90° 1.1/4" BSP - (3xM12) 62mm
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Angle
90 °
Bolt dimension
M10x35 mm
Brand Name
Hydraspecma
Holes circle
62 mm
I
62 mm
Material
Steel
Number of bolts
3
O-ring
37,69X3,53S mm
Pressure max.
315 bar