ND108HD22
Package size:
1 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
59 variants
Chosen variant:
ND108HD22
AXELKOPPLING OMT PUMP
Specifications
Dimensions and shipping
Axel diameter
19,05 mm
Axel kilspår
4,76 mm
Diameter utv.
108 mm
Moment nominellt
210 daNm
Motoreffekt
33 kW