XWE12SKR
Förpackningsstorlek:
10 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
8 varianter
Utvald variant:
XWE12SKR
Adapter 90° 12S, Utv-R 3/8''
Tillbehör (1)
Skärring 12LS
Partnumber:
DPR12LS
Specifications
Dimensions and shipping
D1
12 mm
D3
7 mm
Diameter rör
12 mm
Dimension i
12 mm
L
29 mm
L1
38 mm
L2
21,5 mm
L3
28 mm
Modell kod
FI-WE-12SRk-W3
Märke namn
Stauff
REACH compliant
Ja
RoHs compliant
Ja
Rostbeständighet
1200 hours salt spray DIN EN ISO 9227
S1
17 mm
Serie
S
Säkerhetsfaktor
4
T
R 3/8 BSPT
Temperatur max.
+120 °C
Temperatur min.
-40 °C
Tillverkningsmaterial
Stål
Tryck max.
400 bar
Vinkel
90 °
Ytskiktbehandling
Zink-Nickel
d2
8 mm
i
12 mm