XGE15LR34
Förpackningsstorlek:
20 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
13 varianter
Utvald variant:
XGE15LR34
Adapter 15L, G3/4''
Tilbehør (1)
Skärring 15L
Artikelnummer:
DPR15L
Specifikationer
Dimensioner och frakt
D1
15 mm
Diameter rör
15 mm
Dimension i
16 mm
L
38 mm
L1
46 mm
L2
15 mm
Märke namn
Stauff
REACH compliant
Ja
RoHs compliant
Ja
Rostbeständighet
1200 hours salt spray DIN EN ISO 9227
S1
32 mm
S2
27 mm
Serie
L
Temperatur max.
+120 °C
Temperatur min.
-40 °C
Thread T
G 3/4 BSP
Tillverkningsmaterial
Stål
Tryck max.
400 bar
Vinkel
0 °
Ytskiktbehandling
Zink-Nickel
d2
12 mm
i
16 mm
Åtdragning moment
250 Nm