XGE12LR34ED
Pakke str.:
50 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
43 varianter
Valgt variant:
XGE12LR34ED
Adapter 12L, G3/4'' ED
Reservedele (1)
Tätning G3/4'' Nitril, Passar M26x1.5, M27x2, G3/4''
Varenummer:
ED34
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Diameter rör
12 mm
Dimension i
16 mm
Gänga utv.
G 3/4 BSP
Gänga utv. metrisk
M18x1,5
L
37 mm
L1
45 mm
L2
14 mm
Modell kod
FI-GE-12LR3/4-WD-B-W3
Märke namn
Stauff
Packningsmaterial
NBR
S1
32 mm
S2
22 mm
Serie
L
Säkerhetsfaktor
4
Temperatur max.
+100 °C
Temperatur min.
-35 °C
Thread T
G 3/4 BSP
Tillverkningsmaterial
Stål
Tryck max.
400 bar
Vinkel
0 °
d1
12 mm
d2
10 mm
i
16 mm