XWE22LKR
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
16 varianter
Utvald variant:
XWE22LKR
Adapter 90° 22L, Utv-R 3/4''
Specifications
Dimensions and shipping
D1
22 mm
D3
18 mm
Diameter rør
22 mm
Dimension i
17 mm
Gevind udvendig
R 3/4 BSPT
Korrosions resistens
1200 hours salt spray DIN EN ISO 9227
L
35 mm
L1
44 mm
L2
28,5 mm
L3
42,5 mm
Materiale
Stål
Model kode
FI-WE-22LRk-W3
Mærke navn
Stauff
Overfladebehandling
Zink-Nickel
REACH compliant
Ja
RoHs compliant
Ja
S1
27 mm
Serie
L
Sikkerhedsfaktor
4
T
R 3/4 BSPT
Temperatur maks.
+120 °C
Temperatur min.
-40 °C
Tryk maks.
160 bar
Vinkel
90 °
d2
19 mm
i
17 mm