JGE-08-16ED
Package size:
10 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
31 variants
Chosen variant:
JGE-08-16ED
Adapter Rak, Utv-JIC, Utv-G-ED
Tillbehör (1)
Mutter, UNF-3/4''-16
Varenummer:
JM-08-12
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
A
45,5 mm
Angle
0 °
B
16,7 mm
Brand Name
Gates Tube Fittings GmbH
CH
32 mm
D
16 mm
Diameter pipe
12 mm
F
G 1 BSP
J
3/4-16 JIC
Material
Stål
Pressure max.
350 bar