JGE-08-12ED
Package size:
10 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
31 variants
Chosen variant:
JGE-08-12ED
Adapter Rak, Utv-JIC, Utv-G-ED
Specifications
Dimensions and shipping
A
42 mm
B
16,7 mm
CH
27 mm
D
14 mm
Diameter rör
12 mm
F
G 3/4 BSP
Gänga
G 3/4 BSP
Gänga utv.
3/4-16 JIC
J
3/4-16 JIC
Märke namn
Hydraspecma
T
12 mm
Tillverkningsmaterial
Stål
Tryck max.
350 bar