XGAI10LR
Förpackningsstorlek:
75 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
19 varianter
Utvald variant:
XGAI10LR
Adapter 10L, G1/4''
Tilbehør (2)
Alternativer (1)
Skärring 10LS
Partnumber:
DPR10LS
Mutter 10L (M16x1.5)
Partnumber:
M10L
Påskruning - ø10L x 1/4" BSP indv
FXGA10LR14
Specifications
Dimensions and shipping
Diameter rör
10 mm
Gänga inv.
G 1/4 BSP
L
32 mm
L1
40 mm
L2
25 mm
L3
17 mm
Modell kod
FI-GA-10LR-W3
Märke namn
Stauff
REACH compliant
Ja
RoHs compliant
Ja
Rostbeständighet
1200 hours salt spray DIN EN ISO 9227
S1
19 mm
S2
19 mm
Serie
L
Säkerhetsfaktor
2.5
Temperatur max.
+120 °C
Temperatur min.
-40 °C
Thread T
G 1/4 BSP
Tillverkningsmaterial
Stål
Tryck max.
315 bar
Vinkel
0 °
Ytskiktbehandling
Zink-Nickel
d1
10 mm
d2
8 mm