SLK5337PP
Package size:
25 par
Min. order quantity is:
1 par
SEE OTHER VARIANTS
41 variants
Chosen variant:
SLK5337PP
Rörklamma Ø33.7mm, DIN3015-1 Lätta Serien, Polypropylen
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Antal bultar
2
Bredd
30 mm
D1
33,7 mm
DIN storlek
5
Diameter rör
33,7 mm
Färg
Svart
Grupp Stauff
5
H
58 mm
L1
71 mm
L2
52 mm
Märke namn
Stauff
S
0,8 mm
Standard DIN
DIN 3015 part 1
Temperatur max.
+90 °C
Temperatur min.
-30 °C
Tillverkningsmaterial
Polypropylen
Typ
Profilerad
Åtdragning moment
8 Nm