SLK7761PP
Package size:
10 par
Min. order quantity is:
1 par
SEE OTHER VARIANTS
43 variants
Chosen variant:
SLK7761PP
Rörklamma Ø76.1mm, DIN3015-1
Tilbehør (2)
Topplade - DIN 7 - ZiNi
Varenummer:
DP7
Weld plate - DIN 7 - Phosphated
Varenummer:
SP7
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Brand Name
Stauff
Color
Grön
D1
76,1 mm
DIN size
7
Diameter pipe
76,1 mm
Group Stauff
7
H
93 mm
L1
121 mm
L2
94 mm
Material
Polypropylen
Model code
776.1-PP
Number of bolts
2
S
0,8 mm
Standard DIN
DIN 3015 part 1
Temperature max.
+90 °C
Temperature min.
-30 °C
Torque tightening
8 Nm
Type
Profilerad
Width
30 mm