SLK3213PPH
Förpackningsstorlek:
25 par
Minsta beställningskvantitet:
1 par
SE ANDRA VARIANTER
17 varianter
Utvald variant:
SLK3213PPH
Rörklamma Slät Ø21.3mm, DIN3015 Lätta Serien, Polypropylen
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Bredd
30 mm
D1
21,3 mm
DIN storlek
3
Diameter rör
21,3 mm
Färg
Svart
Grupp Stauff
3
H
35,5 mm
L1
50 mm
L2
33 mm
Temperatur max.
+90 °C
Temperatur min.
-30 °C
Tillverkningsmaterial
Polypropylen
Typ
Slät
Åtdragning moment
8 Nm
Förpackningsstorlek
25 par
Streckkod
212708
Bruttovikt
0,016 Kg
Nettovikt
0,016 Kg
Ursprungsland
swe
Produktinformation
Måttskiss
RÖRKLAMMER SLÄT INSIDA
Länkar
Produktkatalog
Produktkatalog
Köps ofta tillsammans med
Hydraulslang EFG5K 3/4''
Hydraulslang EFG5K 3/4''
Artikelnummer:
EFG5K-12
30 m
Presskoppling rak DKOL M18x1.5, Ø3/8''
Artikelnummer:
300 st
GUMMISTÅLBRICKA GBR G1/2 / 13/16UN
GBR-08
100 st
GUMMISTÅLBRICKA GBR G3/8
GUMMISTÅLBRICKA GBR G3/8
GBR-06
100 st
Presskoppling rak DKOL M22x1.5 SL1/2''
200 st
Pressnippel rak DKOL M14X1.5 SL1/4''
300 st
Hydraulslang EFG5K 1''
Hydraulslang EFG5K 1''
EFG5K-16
30 m
Adapter Rak, Utv-G, Inv-G
Adapter Rak, Utv-G, Inv-G
50 st
GBR-12
GBR-16
50 st
Adapter 15L, G1/2'' ED
Adapter 15L, G1/2'' ED
XGE15LRED
Pressnippel rak DKOL M16X1.5 SL1/4''
250 st
GBR-04
PRESSNIPPEL 4722 IM36 SL1
PRESSNIPPEL 4722 IM36 SL1
Presskoppling rak DKOL M30x2 SL3/4''
Adapter 90K, Utv-G 1/2'', Inv-G 1/2'', Tredofas
10 st
Adapter 16S, G1/2'' ED
Adapter 16S, G1/2'' ED
XGE16SRED
75 st
Hydraulslang EFG6K 1''
Hydraulslang EFG6K 1''
EFG6K-16
Adapter 90K, Utv-G 3/4'', Inv-G 3/4'', Tredofas
30 st
Adapter 90K, Utv-G 3/8'', Inv-G 3/8'', Tredofas
10 st
GBR-02
Presskoppling rak DKOL M16x1.5 SL3/8'' Rullad mutter
200 st
Hydraulslang EFG4K 3/4''
Hydraulslang EFG4K 3/4''
EFG4K-12
GUMMISTÅLBRICKA GBM M16
GUMMISTÅLBRICKA GBM M16
GBM-16
Hydraulslang EFG6K 3/4''
Hydraulslang EFG6K 3/4''
EFG6K-12
Adapter 12L, G3/8'' ED
Adapter 12L, G3/8'' ED
XGE12LRED
150 st
25 st
PRESSNIPPEL 4722 IM26 SL1/2
PRESSNIPPEL 4722 IM26 SL1/2
150 st
Hydraulslang EFG5K 1/2''
Hydraulslang EFG5K 1/2''
EFG5K-08
Andra tittar på
Svetsplatta 19-25.4mm, DIN3015 Lätta Serien
SP3
25 st
Rörklamma Ø22mm, DIN3015-1 Lätta Serien, Polypropylen