SLK3213PP
Package size:
25 par
Min. order quantity is:
1 par
SEE OTHER VARIANTS
41 variants
Chosen variant:
SLK3213PP
Rörklamma Ø21.3mm, DIN3015-1 Lätta Serien, Polypropylen
Specifications
Dimensions and shipping
Antal bultar
2
Bredd
30 mm
D1
21,3 mm
DIN storlek
3
Diameter rör
21,3 mm
Färg
Svart
Grupp Stauff
3
H
36 mm
L1
50 mm
L2
33 mm
Märke namn
Stauff
S
0,6 mm
Standard DIN
DIN 3015 part 1
Temperatur max.
+90 °C
Temperatur min.
-30 °C
Tillverkningsmaterial
Polypropylen
Typ
Profilerad
Åtdragning moment
8 Nm
Package size
25 par
Barcode
212706
Gross weight
0,008 Kg
Net weight
0,008 Kg
Country of origin
deu
Product information
Measure sketch
RÖRKLAMMER
Links
Produktkatalog
Produktkatalog
Others has been looking for
Svetsplatta 19-25.4mm, DIN3015 Lätta Serien
Partnumber:
SP3
25 st
Rörklamma Ø22mm, DIN3015-1 Lätta Serien, Polypropylen