SLK217.2PP
Förpackningsstorlek:
100 par
Minsta beställningskvantitet:
1 par
SE ANDRA VARIANTER
41 varianter
Utvald variant:
SLK217.2PP
Rörklamma Ø17.2mm, DIN3015-1 Lätta Serien, Polypropylen
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Brand Name
Stauff
Color
Svart
Material
Polypropylen
Standard DIN
DIN 3015 part 1
Temperature max.
+90 °C
Temperature min.
-30 °C
Torque tightening
8 Nm
Type
Profilerad
Width
30 mm