RA212-70-50
Package size:
1 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
8 variants
Chosen variant:
RA212-70-50
Mejerikoppling Rak Utv-SMS 70x1/6" Slang 50mm
Specifications
Dimensions and shipping
Brand Name
Hydraspecma
Material
Rostfritt stål
Package size
Barcode
206317
Gross weight
0,52 Kg
Net weight
0,52 Kg
Country of origin
esp
Product information
Mejerikoppling Rak Utv-SMS
Artikel datablad
Others has been looking for
Mutter Mejerikoppling SMS 70x1/6"
Partnumber:
SMSH-51
Min. order quantity is:
Mutter Mejerikoppling SMS 98x1/6"
Partnumber:
SMSH-76
Mejerikoppling Rak Utv-SMS 60x1/6" Slang 38mm
RA212-60-38
Mutter Mejerikoppling SMS 40x1/6"
SMSH-25
Mejerikoppling Rak Utv-SMS 85x1/6" Slang 65mm
RA212-85-65
Mutter Mejerikoppling SMS 60x1/6"
SMSH-38
Mejerikoppling Rak, Inv-SMS, 60x1/6" Slang 38mm
Mutter Mejerikoppling SMS 85x1/6"
SMSH-63
Mejerikoppling Rak Utv-SMS 40x1/6" Slang 25mm
Mejerikoppling Rak Utv-SMS 48x1/6" Slang 32mm
Cover SMS 51 70X1/6"
Cover SMS 51 70X1/6"
SMSL-51
SMSH-25
SMS coupling
SMS coupling
Mejerikoppling Rak, Inv-SMS, 40x1/6" Slang 25mm
Mutter Mejerikoppling SMS 48x1/6"
SMSH-32
Mejerikoppling Rak Utv-SMS 85x1/6" Slang 63mm
Mejerikoppling Rak Utv-SMS 98x1/6" Slang 75mm
Clamp with male thread SS-DN50
Clamp with male thread SS-DN50
CLH206AG
Triclamp heavy duty clamp for
Triclamp heavy duty clamp for
TRIK106
Coupling female DIN 11851 58X1/6 DN 32
Motdel Fläns Mejerikoppling SMS, Svetsbar
SMSS-25
Packning PTFE Mejerkoppling SMS Ø25
JSMSP-25
Mejerikoppling Rak Utv-SMS 125x1/4" Slang 100mm
SMSS-38
Gängdel Mejerikoppling SMS, Svetsbar
SMSM-76
Mejerikoppling Rak, Inv-SMS, 85x1/6'' Slang 63mm