TCCLAMP-50
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
11 varianter
Utvald variant:
TCCLAMP-50
Tri-Clamp 1 pin 50mm
Specifikationer
Dimensioner och frakt
A
44,4 mm
Antal bolte
1
B
53,6 mm
Diameter flange
50 mm
Diameter rør
44,4 mm
Materiale
Rostfritt stål
Materialekvalitet
1.4301 / AISI304
Mærke navn
Hydraspecma
Temperatur maks.
+300 °C
Temperatur min.
-30 °C
Tilspændingsmoment
5 Nm
Förpackningsstorlek
Streckkod
381223
Bruttovikt
Kg
Nettovikt
Kg
Ursprungsland
esp
Produktinformation
Tri-Clamp 1 pin 50mm