RA212-60-38
Pakke str.:
1 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
8 varianter
Valgt variant:
RA212-60-38
Mejerikoppling Rak Utv-SMS 60x1/6" Slang 38mm
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Märke namn
Hydraspecma
Tillverkningsmaterial
Rostfritt stål
Pakke str.
Stregkode
206316
Brutto vægt
0,273 Kg
Netto vægt
0,273 Kg
Oprindelsesland
esp
Produkt information
Mejerikoppling Rak Utv-SMS
Artikel datablad
Andre kigger på
Lock Mejerikoppling SMS 70x1/6"
Varenummer:
SMSL-51
Min. bestillingsenhed er:
Mejerikoppling Rak Utv-SMS 48x1/6" Slang 32mm
Varenummer:
RA212-48-32
SMSH-76
Mutter Mejerikoppling SMS 48x1/6"
SMSH-32
Mutter Mejerikoppling SMS
Mutter Mejerikoppling SMS
SMSH-105
SMSH-63
Mejerikoppling Rak, Inv-SMS, 60x1/6" Slang 38mm
RA200-60-38
SMSH-38
Mejerikoppling Rak Utv-SMS 70x1/6" Slang 50mm
Mejerikoppling Rak Utv-SMS 40x1/6" Slang 25mm
Mejerikoppling Rak Utv-SMS 85x1/6" Slang 63mm
Mejerikoppling Rak, Inv-SMS, 40x1/6" Slang 25mm
SMSH-25
SMS koppling med mutter
SMS koppling med mutter
Mejerikoppling Rak Utv-SMS
RA212-60-38
SMSH-51
Mejerikoppling Rak Utv-SMS 85x1/6" Slang 65mm
Mejerikoppling Rak Utv-SMS 98x1/6" Slang 75mm
Svetsadapter Rak, Inv-G 1/8, syrafast
1062-02-H-SY
Slangfäste mässing G2-SL2
Slangfäste mässing G2-SL2
Flänskoppling, DN125, PN10, räfflad stolpe svivlande, stål
FLP125
Camlock Hane Ø 3'', Polypropylen
EPP-48
Klämma TC dubbelhängd Rostfri 64mm disk.