RA200-60-38
Package size:
1 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
8 variants
Chosen variant:
RA200-60-38
Mejerikoppling Rak, Inv-SMS, 60x1/6" Slang 38mm
Specifications
Dimensions and shipping
Märke namn
Hydraspecma
Tillverkningsmaterial
Rostfritt stål
Package size
Barcode
206299
Gross weight
0,493 Kg
Net weight
0,493 Kg
Country of origin
esp
Product information
Mejerikoppling Rak Inv-SMS
Artikel datablad
Others has been looking for
Lock Mejerikoppling SMS 70x1/6"
Partnumber:
SMSL-51
Mejerikoppling Rak Utv-SMS 48x1/6" Slang 32mm
Partnumber:
RA212-48-32
SMSH-76
Mutter Mejerikoppling SMS 48x1/6"
SMSH-32
Mutter Mejerikoppling SMS
Mutter Mejerikoppling SMS
SMSH-105
Mejerikoppling Rak Utv-SMS 60x1/6" Slang 38mm
RA212-60-38
SMSH-38
Mejerikoppling Rak Utv-SMS 85x1/6" Slang 65mm