DSP5/75-SY
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
4 varianter
Utvald variant:
DSP5/75-SY
Svetsplatta Dubbel 32-42mm x2, Lätta Serien, Syrafast
Specifications
Dimensions and shipping
B
30 mm
Brand Name
Stauff
D
12 mm
DIN size
5
Group Stauff
5
H
6,5 mm
L1
145 mm
L2
52 mm
L3
75 mm
Length
145 mm
Material
Rostfritt stål
Material quality
1.4571 / AISI316Ti
Number of bolts
4
Number of clamps
2
S
3 mm
Standard DIN
DIN 3015 part 1
Width
30 mm
Package size
Barcode
323278
Gross weight
Kg
Net weight
Kg
Country of origin
deu
Product information
Measure sketch
SVETSPLATTA 32-42MMx2ST
Links
Produktkatalog
Produktkatalog
Others has been looking for
Multi Weld plate - DIN 2 (10) - Phosphated
Partnumber:
RAP2/44
Package size:
Min. order quantity is:
Clamp ø60.3 - Green PPH - DIN 7
Partnumber:
SLK7603PPH
1 par
Min. order quantity is:
1 par
Weld plate - DIN 2 - Phosphated
SP2
25 st
Rörklamma Komplett Ø45mm, DIN3015 Lätta Serien, Polypropylen
SP6445PPDPAS
Weld plate - DIN 3 - Phosphated
SP3
25 st
Clamp Body Size 5 Ø42.4mm Standard Series Polypropylene
SLK5424PPG
Clamp ø6 - Alu - DIN 1
Clamp ø6 - Alu - DIN 1
SLK106AAL
25 par
Safety locking plate - DIN 3 - ZiNi
SIG3
Rörklamma Slät Ø15mm, DIN3015-1 Lätta Serien, Polypropylen
SLK215PPH
25 par
Rörklamma Komplett Ø14mm, DIN3015 Lätta Serien, Polypropylen
SP214PPDPAS
Weld plate - DIN 5 - Stainless
Weld plate - DIN 5 - Stainless
SP5-SY
10 st
Rörklamma Komplett Ø16mm, DIN3015 Lätta Serien, Polypropylen
SP216PPGLI
Clamp ø12 - Green PP - DIN 0
Clamp ø12 - Green PP - DIN 0
SLK112PPG
Täckplatta 6-12mm, DIN305 Lätta Serien, Rostfri
DP1A-RO
Rörklamma Slät Ø50mm, DIN3015-1 Lätta Serien, Polypropylen
SLK652PPHG
Rörklamma Ø20mm, DIN3015-1 Lätta Serien, Gummi
SLK320SAH
Weld plate - DIN 7 - Phosphated
SP7
10 st
Rörklamma Ø18mm, DIN3015-1 Lätta Serien, Polypropylen
SLK218PP
Rörklamma Komplett Ø14mm, DIN3015 Lätta Serien, Gummi
SP214GUDPAS
Pipe clamp Ø24mm. DIN3015 Lightweight Series. Polypropylene
SLK324PA
Clamp ø60.3 - Green PP - DIN 7
Clamp ø60.3 - Green PP - DIN 7
SLK7603PP
10 par
Clamp ø48.3 - Black PA - DIN 6
Clamp ø48.3 - Black PA - DIN 6
SLK6483PA
Clamp ø18 - Black SA - DIN 2
Clamp ø18 - Black SA - DIN 2
SLK218GU
Clamp Body Size 8 Ø83mm Standard Series Polypropylene
SLK883PP
Svær rørholder ø13.5 - Grøn PP - DIN 1 Svær
TSLK30135PP
Rörklamma Ø42mm, DIN3015-1 Lätta Serien, Gummi
SLK542GU
Rörklamma Oval Ø6mm, DIN3015-1 Lätta Serien, Polypropylen
SLK620-50PP
20 par
SLK320GU
Rörklamma Ø40mm, DIN3015-1 Lätta Serien, Gummi