DSP3/52-SY
Package size:
1 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
4 variants
Chosen variant:
DSP3/52-SY
Svetsplatta Dubbel 19-25.4mm x2, Lätta Serien, Syrafast
Specifications
Dimensions and shipping
Antal bultar
4
Antal rörhållare
2
B
30 mm
Bredd
30 mm
D
12 mm
DIN storlek
3
Grupp Stauff
3
H
6,5 mm
L1
102 mm
L2
33 mm
L3
52 mm
Längd
102 mm
Materialkvalitet
1.4571 / AISI316Ti
Märke namn
Stauff
S
3 mm
Standard DIN
DIN 3015 part 1
Tillverkningsmaterial
Rostfritt stål
Package size
Barcode
249399
Gross weight
Kg
Net weight
Kg
Country of origin
deu
Product information
Measure sketch
SVETSPLATTA 19-25.4MMx2ST
Links
Produktkatalog
Produktkatalog
Others has been looking for
Svetsplatta 19-25.4mm, DIN3015 Lätta Serien
Partnumber:
SP3
25 st
Min. order quantity is:
Rörklamma Ø22mm, DIN3015-1 Lätta Serien, Polypropylen
Partnumber:
SLK322PP
25 par
1 par
Rörklamma Komplett Ø10mm, DIN3015 Lätta Serien, Polypropylen
SP110PPDPAS
SP2
25 st
Rörklamma Komplett Ø16mm, DIN3015 Lätta Serien, Polypropylen
SP216PPDPAS
Svetsplatta Förlängd 100mm, DIN3015 W2 Lätta Serien
SPV5
Rörklamma Ø25mm, DIN3015-1 Lätta Serien, Polypropylen
SLK325PP
25 par
1 par
SP6
Rörklamma Ø12mm, DIN3015-1 Lätta Serien, Polypropylen
SLK112APP
Rörklamma Ø20mm, DIN3015-1 Lätta Serien, Polypropylen
SLK320PP
Täckplatta 6-12mm, DIN305 Lätta Serien, Syrafast
DP1A-SY
Rörklamma Ø42mm, DIN3015-1 Lätta Serien, Polypropylen
SLK542PP
Svetsplatta 6-12mm, DIN3015 Lätta Serien
SP1A
Täckplatta 19-25.4mm, DIN305 Lätta Serien
DP3
Svetsplatta 12.7-18mm, DIN3015 Lätta Serien, Syrafast
SP2-SY
SP5
Rörklamma Ø44.5mm, DIN3015-1 Lätta Serien, Polypropylen
SLK6445PP
Rörklamma Komplett Ø50mm, DIN3015 Lätta Serien, Polypropylen
SP650PPDPAS
Täckplatta 6-12mm, DIN305 Lätta Serien
DP1A
Sexkantskruv M6x30, Lätta Serien
AS1
50 st
Rörklamma Ø33.7mm, DIN3015-1 Lätta Serien, Polypropylen
SLK5337PP
Rörklamma Komplett Ø12.7mm, DIN3015-1 Lätta Serien, Syrafast
SPV2127ALIS-SY
Rörklamma Komplett Ø20mm, DIN3015 Lätta Serien, Polyamid
SP320PADPAS
Rörklamma Ø10mm, DIN3015-1 Lätta Serien, Polypropylen
SLK110APP
SLK112PP
Rörklamma Komplett Ø19mm, DIN3015 Lätta Serien, Aluminium
SM319ALIS
Rörklamma Komplett Ø12mm, DIN3015 Lätta Serien, Aluminium
SP112AALIS
Rörklamma Komplett Ø30mm, DIN3015 Lätta Serien, Polypropylen
SP430PPDPAS
Rörklamma Ø50mm, DIN3015-1 Lätta Serien, Polypropylen