20GS20FLC60-052
SE ANDRA VARIANTER
5 varianter
Utvald variant:
20GS20FLC60-052
Presskoppling GS 60B, Ø 1 1/4'', SAE 1 1/4'', Caterpillar
Specifications
Dimensions and shipping
A
198 mm
Angle
60 °
B
126,9 mm
Brand Name
DN
32 mm
Diameter flange
54 mm
E
52 mm
Fits to
Caterpillar®
Flange
1.1/4 "
Flange SAE/DIN
6000 PSI
Hose coupling type
Till lös hylsa
Hose size
K
54 mm