Spole M13-220RA-17W-DN
Partnumber:
Package size:
1 st
Min. order quantity is:
1 st
Specifications
Dimensions and shipping
Brand Name
Danfoss
Current type
AC
Diameter inner
13.15 mm
Length
39.3 mm
Model
M13
Model code
M13-220RA-17W-DN
Plug type
DIN 43650 Form A
Power W
17 W
Protection class
IP 65
Rectifier built-in
Nej
Temperature ambient max.
+40 °C
Temperature ambient min.
-20 °C
Voltage
230 V
Package size
Barcode
374805
Gross weight
0,14 Kg
Net weight
0,14 Kg
Country of origin
ITA
Intrastat code
Product information
Links
Produktdatablad
Produktdatablad
Others has been looking for
Spole M16-24D-26W-DN
Spole M16-24D-26W-DN
Partnumber:
Min. order quantity is:
Spole Poclain NG6 24 VDC
Spole Poclain NG6 24 VDC