12G20MDH
Package size:
10 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
12 variants
Chosen variant:
12G20MDH
Presskoppling Rak, Ø3/4'', Utv-M30-DKS-20
Specifikationer
Dimensioner och frakt
A
87 mm
B
36 mm
DN
20 mm
Diameter rör
20 mm
Gänga utv.
M30x2
H
32 mm