Spole H16-24D-29W-DE 24VDC 29W
ID=16.1mm L=49.8mm, Deutsch
…
Læs mere
Varenummer:
Pakke str.:
1 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
20 varianter
Valgt variant:
Spole H16-24D-29W-DE 24VDC 29W
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Diameter inv.
16.1 mm
Effekt W
29 W
Kontakt typ
Deutsch
Längd
49.8 mm
Modell
H16
Märke namn
Danfoss
Skyddsklass
IP 69K
Spänning
24 V
Ström
DC
Pakke str.
Stregkode
369365
Brutto vægt
0,24 Kg
Netto vægt
0,24 Kg
Oprindelsesland
ITA
Intrastat varekode
Produkt information
ID=16.1mm L=49.8mm, Deutsch
Links
Produktdatablad
Produktdatablad
Others has been looking for
Spole M16-24D-26W-DN
Spole M16-24D-26W-DN
Partnumber:
Package size:
Min. order quantity is:
Spole Poclain NG6 24 VDC
Spole Poclain NG6 24 VDC