Spole H16-24D-29W-FL-DB Diod
Varenummer:
Pakke str.:
1 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
Beskyttelsesklasse
IP 69K
Diameter indvendig
16.1 mm
Effekt W
29 W
Kommentar
Med diod
Længde
49.8 mm
Model
H16
Model kode
H16-24D-29W-FL-DB
Mærke navn
Danfoss
Spænding
24 V