10G20MDH
Förpackningsstorlek:
10 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
12 varianter
Utvald variant:
10G20MDH
Presskoppling Rak, Ø5/8'', Utv-M30-DKS-20
Specifications
Dimensions and shipping
A
73 mm
Angle
0 °
B
35,5 mm
Brand Name
Gates
Corrosion resistance
500 hours salt spray ASTM B-117
D
5/8"
DN
16 mm
Diameter pipe
20 mm
H
32 mm
Hose coupling type
Med hylsa
Hose size
5/8 "
Model code
10G-20MDH
REACH compliant
Ja
RoHs compliant
Ja
Series
S
Surface treatment
TuffCoat™
Thread outer
M30x2
Package size
10 st
Barcode
200093
Gross weight
0,22 Kg
Net weight
0,22 Kg
Country of origin
CZE
Intrastat code
Product information
Measure sketch
Utvändig metrisk gänga med 24 gr. kona.
Artikel datablad
Others has been looking for
Presskoppling Rak, Ø5/8'', Utv-M30-Fransk
Partnumber:
10G21MFG
Package size:
Min. order quantity is:
1 st
Presskoppling Rak, Ø5/8'', Inv-JIC-7/8''
Partnumber:
10G10FJX
Min. order quantity is:
Presskoppling Rak, Ø5/8'', Studs 18 mm