10G18MSP
Förpackningsstorlek:
50 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
8 varianter
Utvald variant:
10G18MSP
Presskoppling Rak, Ø5/8'', Studs 18 mm
Specifications
Dimensions and shipping
A
77 mm
Angle
0 °
B
39,5 mm
Brand Name
Gates
Corrosion resistance
500 hours salt spray ASTM B-117
D
5/8"
DN
16 mm
Hose coupling type
Med hylsa
Hose size
5/8 "
I
18 mm