04G10MSP
Förpackningsstorlek:
125 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
8 varianter
Utvald variant:
04G10MSP
Presskoppling Rak, Ø1/4'', Rörstuds 10mm
Specifications
Dimensions and shipping
A
64,5 mm
B
38,5 mm
DN
6 mm
I
10 mm