04G12MDL
Pakke str.:
10 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
16 varianter
Valgt variant:
04G12MDL
Coupling 1/4, M18x1,5 male 12L 4G-12MDL Gates MegaCrimp
Specifications
Dimensions and shipping
A
47 mm
Arbejdstryk
42 MPa
B
23,9 mm
D
1/4"
DN
6 mm
Diameter rør
12 mm
Gevind udvendig
M18x1,5
H
19 mm