RM/92025/M/10
Package size:
1 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
53 variants
Chosen variant:
RM/92025/M/10
Ø25 DV kompaktcylinder
Specifications
Dimensions and shipping
Brand Name
Norgren
Diameter inner cylinder
25 mm
Pressure max.
10 bar
Pressure min.
1 bar
Stroke
10 mm
Temperature max.
+80 °C
Temperature min.
-5 °C