ND65MC34
AXELKOPPLING OMT MOTOR
Varenummer:
ND65MC34
Pakke str.:
1 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
Axel diameter
25 mm
Axel kilspår
8,0 mm
Diameter utv.
65 mm
Moment nominellt
38.2 daNm
Motoreffekt
6 kW