AKG12FS200Z
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
12 varianter
Utvald variant:
AKG12FS200Z
Axelkoppling 42mm-Gr2
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Axceltyp motor
Cylindrisk
Axel kona
1:8
Axel motor kilspår
12,0 mm
Axel pump kiilspår
3,2, 4,0 mm
Axeldiameter motor
42 mm
Axeltyp pump
Konisk
Modell kod
AKG12FS200Z
Moment nominellt
31 daNm
Moment utgång max.
62 Nm
Montagetyp
B3/B5
Motor byggstorlek
160 IEC
Märke namn
MP Filtri
Nominal Torque (Nm)
550 Nm
Pumpgrupp
2
Shore
85
Temperatur max.
+90 °C
Temperatur min.
-20 °C
Tillverkningsmaterial
Aluminium, NBR
Förpackningsstorlek
Streckkod
391920
Bruttovikt
2,03 Kg
Nettovikt
2,03 Kg
Ursprungsland
IT
Produktinformation
3D-fil
Obs: För att öppna 3D-filer krävs ett program som stöder filformatet
Andra tittar på
Axelkoppling OMT Pump Gr.2, 1:8
Artikelnummer:
ND65P2
KUGGKRANS OMT (ND65) 18 NBR75
KUGGKRANS OMT (ND65) 18 NBR75
Artikelnummer:
R-62
AXELKOPPLING OMT MOTOR
AXELKOPPLING OMT MOTOR
ND86B
AXELKOPPLING OMT 17KIL5
AXELKOPPLING OMT 17KIL5
ND65PD14
Axelkoppling 19mm-Gr1
Axelkoppling 19mm-Gr1