Light clamp ø13.5 - Green Polypropylene - LN-313.5-PP
Varenummer:
LN3135PP
Pakke str.:
25 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
B
14,5 mm
Brand Name
Stauff
Color
Green
D1
13,5 mm
Diameter pipe
13,5 mm
Group Stauff
3
H
23,5 mm
L1
33 mm
L2
15 mm
L3
7 mm
Material
Polypropylene
Model code
LN-313.5-PP
Number of bolts
1
Temperature max.
+90 °C
Temperature min.
-30 °C
Type
Profiled
d2
6,8 mm