Let rørholder ø17.2 - Grøn Polypropylen - LN-417.2-PP
Partnumber:
LN4172PP
Package size:
25 st
Min. order quantity is:
1 st
Antal bultar
1
B
14,5 mm
D1
17,2 mm
Diameter rör
17,2 mm
Färg
Grön
Grupp Stauff
4
H
30,5 mm
L1
40 mm
L2
19 mm
L3
7 mm
Modell kod
LN-417.2-PP
Märke namn
Stauff
Temperatur max.
+90 °C
Temperatur min.
-30 °C
Tillverkningsmaterial
Polypropylen
Typ
Profilerad
d2
6,8 mm