Light clamp ø13.5 - Black Polypropylene - LB-313.5-PP
Artikelnummer:
LB313.5PP
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
Antal bultar
1
B
20 mm
D1
13,5 mm
D3
7 mm
Diameter rör
13,5 mm
Färg
Svart
H
22,5 mm
L1
34 mm
L2
15 mm
L3
7 mm
Modell kod
LB-313.5-PP
Märke namn
Stauff
S
2 mm
Temperatur max.
+90 °C
Temperatur min.
-30 °C
Tillverkningsmaterial
Polypropylen
Typ
Profilerad
d2
6,8 mm
Åtdragning moment
4 Nm