LN4172PA
Pakke str.:
25 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
16 varianter
Valgt variant:
LN4172PA
Rörklamma Ø17.2mm, Lätta Serien, Polyamid
Specifications
Dimensions and shipping
Antal bolte
1
B
14,5 mm
Diameter rør
17,2 mm
Farve
Svart
Gruppe Stauff
4
H
30,5 mm
L1
40 mm
L2
19 mm
L3
7 mm
Materiale
Polyamid
Mærke navn
Stauff
Temperatur maks.
+120 °C
Temperatur min.
-40 °C
Type
Profilerad
d2
6,8 mm
Package size
25 st
Barcode
341455
Gross weight
Kg
Net weight
Kg
Country of origin
deu
Product information
Measure sketch
RÖRKLAMMER LN-SERIEN
Artikel datablad
Others has been looking for
Rörklamma Ø15mm, Lätta Serien, Polyamid